Форма входу

Погода в Ладижині

Радіо "Relax"

Пошук

Наше опитування

Чи плануєте ви вагітність?
Всього відповідей: 29
Чи задумувались ви про

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

Головна » Статті » Мої статті

Стартував Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

Упродовж цього тижня відбудуться заходи, метою яких є підвищення поінформованості населення з питань планування сім’ї та пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я.

Заходи тижня спрямовані на взаємодію медичної громадськості та ЗМІ для обговорення актуальних питань в охороні репродуктивного здоров’я, значимості збереження репродуктивного здоров’я, пропаганди здорового способу життя.

Планування народження дітей стосується кожної родини, адже здоров’я майбутніх поколінь залежить від здоров’я батьків. Тому кожен має можливість визначити стан свого соматичного та репродуктивного здоров’я.

Кабінет планування сім’ї Ладижинського МТМО, забезпечує безкоштовне обстеження та консультування пар, які вступають в шлюб, щодо прегравідарної підготовки. Поліпшує доступніть медичної допомоги населенню з питань репродуктивного здоров’я. Веде активну просвітницьку діяльність у формуванні відповідальної дітородної безпечної поведінки, підвищення професійного рівня в системі репродуктивного здоров’я.

У кабінеті планування сім'ї Ладижинського МТМО можна отримати консультативну та медичну допомогу з питань планування сім’ї, безпліддя та невиношування вагітності, профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом.

 

Заплановані заходи в м. Ладижин
№ п/п Назва заходу Дата проведення Відповідальні за проведення заходу
1. 

На офіційному сайті кабінету планування сім´ї

(http://kps-ladyzhin.at.ua/)

в розділі каталог статей опубліковано статті на тему відповідального батьківства та підтримки сім´ї, профілактики захворювань репродуктивної системи, здорового способу життя, планування сім´ї, безпеки статевої поведінки, інфекцій, що передаються статевим шляхом, небезпеки абортів та ін.. Також за посиланням

http://kps-ladyzhin.at.ua/load/ доступна для завантаження електронна версія книги «БАТЬКАМ ПІДЛІТКІВ: ВІДВЕРТА РОЗМОВА ПРО СТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ ТА РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я» автори: Ірина Скорбун, Тигран Епоян.    
10.05. – 17.05.2016 Кабінет планування сім´ї ЛТМО
2. 

Проведено круглий стіл із учнями старших класів ЗОШ №4 на теми:

  • Репродуктивне здоров’я
  • Планування родини
  • Відповідальне батьківство
  • Безпечна статева поведінка
Інфекції, що передаються статевим шляхом та їх профілактика  
13.05.16

Завідуючий кабінетом планування сім´ї Косенко Ю.В.

ЦСССДМ Ладижинської міської ради.

3.  Проведено семінар із учнями ЗОШ №4 з питань репродуктивного здоров’я та підтримки сім´ї.   13.05.16

Завідуючий кабінетом планування сім´ї Косенко Ю.В.

ЦСССДМ Ладижинської міської ради.

4.  В жіночій консультації Ладижинського МТМО, гінекологічному та пологово відділені ЛТМО викладено інформаційно – методичні матеріали на паперових носіях на тему здорового способу життя, репродуктивного здоров’я, планування сім´ї. В коридорі жіночої консультаці ї ЛТМО  наявний LCD – телевізор на якому жінки, які очікують своєї черги до лікаря переглядають  санітарно – просвітні відеоролики на тему здорового способу життя, перебігу вагітності, контрацепції та ін..    10.05. – 17.05.2016 Кабінет планування сім´ї ЛТМО, жіноча консультація ЛТМО
5.  В організації тижня планування сім´ї приймав активну участь центр соціальних служб, сім´ї, дітей та молоді Ладижинської міської ради.  10.05. – 17.05.2016 Кабінет планування сім´ї ЛТМО. ЦСССДМ Ладижинської міської ради. 

 

Категорія: Мої статті | Додав: yurko_kosenko (13.05.2016) W
Переглядів: 543 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: